Systemy AHD 4w1

Kamery działające w systemie 4w1 pozwalają na nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości oraz transmisję tego obrazu po klasycznym kablu koncentrycznym. Rejestratory współdziałające z takimi kamerami mogą pracować w dowolnym trybie wchodzącym w zakres AHD; CVBS, HD-TVI, HD-CVI. 

Kamery 4w1

W ofercie Hyundai Security znajdują się kamery działające

w systemie 4w1  w rozdzielczościach od 1Mpx do 5Mpx

Kamery, zarówno tubowe (bullet camera) jak i kopułkowe

(dome, turret), posiadają wysoki poziom dopasowania części zewnętrznych, a części wewnętrzne opierają się o najnowsze rozwiązania dostępne na rynku.

 

 

CMOS 

 

Przetwornik  CMOS, zastosowany w kamerach, pozwala na uchwycenie na kamerach nawet najmniejszych detali, zarówno przy obiektach statycznych jak tych w ruchu.

Produkty Hyundai Security z tej kategorii mają zastosowanie przede wszystkim w profesjonalnych instalacjach monitoringu CCTV - IP oraz AHD.

Sprawdzają się idealnie zarówno w skali małej np. domu lub mieszkania jak i w dużych obiektach publicznych i przemysłowych, takich jak hale produkcyjne, szpitale, szkoły i uniwersytety czy obiekty sakralne.

Najważniejsze funkcje

Rejestratory DVR 

Urządzenia do rejestracji obraz marki Hyundai występują w konfiguracji od 4 do 32 kanałów. Pozwalają one na płynną pracę systemu, a dzięki zastosowaniu technologii PoC (power over coaxial) - odpowiednika PoE - mogą pełnić jednocześnie funkcję zasilania do kamer, dostarczając energię elektryczną po tym samym kablu koncentrycznym, którym jest przesyłany sygnał video. Pozwala to na oszczędność czasu i eliminuje potrzebę użycia osobnego źródła zasilania dla kamer. 

 

2019 copyright  Eltcrac System Sp. z o.o.

  • Facebook
  • Twitter