Systemy AHD 4w1

Kamery działające w systemie 4w1 pozwalają na nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości oraz transmisję tego obrazu po klasycznym kablu koncentrycznym. Rejestratory współdziałające z takimi kamerami mogą pracować w dowolnym trybie wchodzącym w zakres AHD; CVBS, HD-TVI, HD-CVI. 

Kamery 4w1

W ofercie Hyundai Security znajdują się kamery działające

w systemie 4w1  w rozdzielczościach od 1Mpx do 5Mpx

Kamery, zarówno tubowe (bullet camera) jak i kopułkowe

(dome, turret), posiadają wysoki poziom dopasowania części zewnętrznych, a części wewnętrzne opierają się o najnowsze rozwiązania dostępne na rynku.

 

 

CMOS 

 

Przetwornik  CMOS, zastosowany w kamerach, pozwala na uchwycenie na kamerach nawet najmniejszych detali, zarówno przy obiektach statycznych jak tych w ruchu.

Produkty Hyundai Security z tej kategorii mają zastosowanie przede wszystkim w profesjonalnych instalacjach monitoringu CCTV - IP oraz AHD.

Sprawdzają się idealnie zarówno w skali małej np. domu lub mieszkania jak i w dużych obiektach publicznych i przemysłowych, takich jak hale produkcyjne, szpitale, szkoły i uniwersytety czy obiekty sakralne.

Najważniejsze funkcje

WDR / D-WDR

System poszerzonego zakresu dynamiki, który reguluje czytelność obrazu

w pomieszczeniach o różnym

poziomie oświetlenia

ATW

Funkcja automatycznego śledzenia balansu bieli, która redukuje migotanie obrazu np. przy świetle jarzeniowym, lampach sodowych, w tunelach

i reguluje poziom kolorów

AWB

Balans bieli, czyli funkcja pozwalająca na korektę obrazu i zachowanie naturalnych proporcji bieli w przestrzeniach

z różnym rodzajem oświetlenia

BLC

Funkcja, której zadaniem jest szczegółowe uchwycenie obiektu znajdującego się na jasnym, oświetlonym tle. Działa na zasadzie automatycznej regulacji jasności na całym monitorowanym obrazie

Oświetlacz Smart IR

Pozwala, za pomocą światła podczerwonego, na oświetlenie obszaru przed kamerą w warunkach deficytu światła widzialnego

Mirror

Funkcja, która generuje lustrzanego odbicia obrazu

Maski prywatności

System, dzięki któremu możliwe maskowanie wybranych stref

i poszanowanie prawa do prywatności osób trzecich

Defog

System korekcji obrazu, który umożliwia poprawę czytelności nagrań rejestrowanych w trudnych warunkach pogodowych i redukcje zakłóceń wywołanych wpływem mgły

lub opadów atmosferycznych

Rejestratory DVR 

Urządzenia do rejestracji obraz marki Hyundai występują w konfiguracji od 4 do 32 kanałów. Pozwalają one na płynną pracę systemu, a dzięki zastosowaniu technologii PoC (power over coaxial) - odpowiednika PoE - mogą pełnić jednocześnie funkcję zasilania do kamer, dostarczając energię elektryczną po tym samym kablu koncentrycznym, którym jest przesyłany sygnał video. Pozwala to na oszczędność czasu i eliminuje potrzebę użycia osobnego źródła zasilania dla kamer. 

 

2019 copyright  Eltcrac System Sp. z o.o.

  • Facebook
  • Twitter